Realizowany program

O nas

MyVinci to szkoła podstawowa, która stawia na logiczne myślenie, wnioskowanie, kreatywność, wielojęzyczność, kulturę i sztukę. Wychowujemy szczęśliwych i pewnych siebie młodych ludzi gotowych do kształtowania XXI w.

Szkoła Podstawowa MyVinci School to placówka zajmująca się nowoczesną edukacją, w oparciu o najnowsze wyniki badań i osiągnięcia współczesnych nurtów pedagogicznych, stosowanych w krajach o najwyższych standardach kształcenia.

Szkoła Podstawowa MyVinci School realizuje polską podstawę programową zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła korzysta również z brytyjskiej podstawy programowej British National Curriculum. Przedmioty nauczane po angielsku obejmują następujące obszary edukacyjne: edukację matematyczną, przyrodniczą, muzyczną, techniczną i komputerową.

Szkoła stanowi naturalną kontynuację przedszkola MyVinci, które mieści się na warszawskim Mokotowie.

Kształcenie w szkole nie jest zarezerwowane wyłącznie dla wychowanków przedszkola MyVinci, a ze względu na komfort uczniów oraz założenia metodologiczne bazujące na indywidualnym podejściu do każdego dziecka liczba miejsc jest limitowana.

Misja

Rozwijanie i wzmacnianie indywidualnego potencjału każdego dziecka z poszanowaniem ich osobowości i predyspozycji.

Całościowe kształtowanie młodego człowieka

Metody

Edukacja najwyższej jakości, gdzie znaczenie ma jakość a nie ilość