MyVinci – to edukacja, która osiąga świetne rezultaty

MyVinci School to niepubliczna szkoła podstawowa, która stawia na nowoczesną edukację.

Nasi uczniowie poznają, jak logicznie myśleć i wnioskować , rozwijają swoją kreatywność , poznają wiele języków , w stylowych wnętrzach szkoły przy ul. Czerskiej 14 poznają kulturę i sztukę.

Kadra nauczycielska

Katarzyna

Katarzyna

Dyrektor

Absolwentka studiów pedagogicznych, lingwistycznych oraz podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Doświadczony pedagog, a prywatnie mama Wiktorii. Osoba uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do życia, z wielką pasją do podróży oraz otwarta na ludzi. Jak sama mówi - ‘’Kilkuletni pobyt w NY pozwolił Mi poznać przedstawicieli wielu kultur, zmienić spojrzenie na świat i edukację w szerszej perspektywie”.

Joanna

Joanna

Wychowawczyni klasy 2

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku psychologia w specjalności stosowana psychologia społeczna oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz motywuje mnie do ciągłego rozwoju. W kontakcie z dziećmi fascynuje mnie ich pomysłowość, wyobraźnia, kreatywność oraz niespożyta ilość energii do działania ;-). W wolnym czasie eksperymentuje w kuchni, jeżdżę na rowerze lub czytam książki. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca, tradycje i ludzi. Uważam, że są to niezwykle ciekawe doświadczenia, których nie da się niczym zastąpić.

Anna

Anna

Wychowawczyni klasy 3

Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się edukacją. Ukończyłam studia pedagogiczne o kierunkach: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Pedagogika Resocjalizacyjna, Edukacja Muzyczna. Zdobyłam doświadczenie w międzynarodowych programach nauczania IBO i PYP w akredytowanej warszawskiej szkole. Odbyłam szereg szkoleń pozwalających poznać najnowsze trendy w dydaktyce. Realizowałam projekty "Edukacja kluczem do sukcesu". Lubię pracę z dziećmi, bo to od nich możemy się uczyć trzech ważnych rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego, czego się pragnie.

Paulina

Paulina

Nauczycielka matematyki i angielskiego

After graduating with MA in Information Support for Management from Military Academy of Warsaw, I completed three years of post-graduation studies in Pedagogy and Early Years Education at University of Warsaw. For the last five years I have been working in the KS1 team at The British School of Warsaw. During these years I had an opportunity to deliver the British Curriculum to Primary School pupils. When I think about teaching, the most important part is to encourage my students to achieve their potential and beyond. Outside of school, I enjoy reading and cooking, and most of all I love travelling around Poland with my family. Things you probably wouldn’t know about me: as a child, I was training in target shooting and I used to take part in the western-style horse riding competitions.

Shane

Shane

Native j. angielskiego

Born in beautiful North Wales, at the age of 18 I left for the bright lights of London to study at the prestigious Drama Centre London whose alumni include Sir Anthony Hopkins, Sean Connery and more recently Michael Fassbender and Tom Hardy. Following graduation, I worked both in the U.K and internationally as an actor. I then began teaching the British equivalent of "matura" examination. My initial contact with teaching children began when I was invited to teach on a residential course for children and young people with learning difficulties. Since emigrating to Poland in 2010, I have been working as an English Instructor in private kindergartens and primary schools throughout Warsaw, developing and implementing English language courses for children with huge success. I am passionate about the education of children through the medium of play and "real life" based scenarios in which talk and conversation play a vital role along side traditional teaching methods. When I am not working, my passion is travel, and I have been fortunate to have visited many countries on all continents far and wide, experiencing many different cultures and ways of life. I also relish spending my free time with my two year old French Bulldog.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu.

Kinga [Legia Tennis Schools]

Kinga [Legia Tennis Schools]

Trenerka tenisa

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - kierunek Wychowanie Fizyczne. Od 2016 roku związana z Akademią Tenisa Legia Warszawa, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci od 4 roku życia i dorosłych. Jest również nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole MyVinci School.

Olga

Olga

Logopeda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2014 roku, natomiast obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu. Prowadzę zajęcia ze studentami i dają mi one dużą satysfakcję, jednak moją największą pasją i powołaniem jest praca terapeutyczna z dziećmi. Specjalizuję się przede wszystkim w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, a także zaburzonego rozwoju językowego u dzieci z niedosłuchem. Swoje zajęcia prowadzę tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Na zajęciach wykorzystuję różne metody terapii, aby uzyskać jak najlepsze efekty, w możliwie jak najszybszym czasie. Po godzinach uwielbiam tańczyć, zwłaszcza brazylijskiego zouka, dlatego bliskie mojemu sercu jest motto: "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakby Cię nikt nie słyszał, nie żałuj tego co wywołało uśmiech na twojej twarzy i nie poddawaj się - nigdy."

Dagmara

Dagmara

Nauczyciel plastyki i techniki

Moja przygoda z edukacją zaczęła się kilkanaście lat temu. Zanim zaczęłam uczyć dzieci, ukończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Sztuk Pięknych, na kierunku Edukacja Artystyczna. Następnie podnosiłam swoje kwalifikacje, kończąc studia podyplomowe z przedmiotu technika i edukacja dla bezpieczeństwa. Posiadam również stopień nauczyciela mianowanego. Uczenie dzieci to dla mnie ciągła nauka samej siebie. Dzieci potrafią przekazać energię, jaką można naładować elektrownię atomową! Ważnym jest dla mnie aby dzieciom chciało się „chcieć”. Ich kreatywność motywuje mnie do pracy i zadziwia. Obecnie jestem studentką na kierunku Architektura Wnętrz, co pozwala mi rozwijać się w innej dziedzinie, z której wiedzę wykorzystuję także w pracy z dziećmi. Zajmuję się również malarstwem. Od 2008 roku jestem członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków okręgu Warszawskiego.

Kinga [Pro-Dance]

Kinga [Pro-Dance]

Nauka tańca

Tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, która swoje pierwsze kroki na parkiecie postawiła już w wieku sześciu lat. Trenuje na co dzień w TV Project- przedsięwzięciu Egurrola Dance Studio. W swojej karierze brała już udział w wielu projektach telewizyjnych, galach, a także teledyskach polskich i zagranicznych wykonawców. Poza rozwojem własnym dba o rozpowszechnianie tańca, prowadząc zajęcia dla dzieci oraz warsztaty dla dorosłych.

Anna

Anna

Zajęcia z filozofii i logicznego myślenia

Jestem studentką V roku Międzywydziałowych Interdyscyplinarnych Studiów Humanistycznych (MISH) na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach MISHu studiuję prawo i filozofię. Od kilkunastu lat pracuję też z dziećmi. Współpracuję ze szkołą demokratyczną „Przygoda” na Bemowie, a w weekendy organizuję animacje dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Warsztaty filozoficzne dla dzieci organizowałam dotychczas przy okazji współpracy z Uniwersytetem SWPS, fundacją artystyczną MŁYN oraz w ramach warsztatów edukacyjnych ARETE.

Maciej

Maciej

Świetlica - opiekun

Jestem absolwentem AWF-u, gdzie uzyskałem tytuł magistra. Posiadam uprawnienia instruktora sportu: pływania i kulturystyki. Od 7 roku życia trenuję sztuki walki: karate, zapasy brazylijskie, jiu-jitsu, kickboxing, a od 2 lat walczę zawodowo w formule MMA.

Christopher

Christopher

Native j. angielskiego i francuskiego

Jestem nauczycielem i coachem motywacyjnym od ponad 10 lat. Pracowałem wcześniej z małymi grupami dzieci, a w szkole MyVinci bardzo interesującym doświadczeniem jest praca z całą klasą. Dzieci mogą nauczyć cię wielu rzeczy i jestem pewien, że każdy byłby zaskoczony, jak bogaty i kolorowy może być ich umysł. Nauczanie ich czasem może być wyzwaniem, ale na pewno sprawi, że będziesz się uśmiechał każdego dnia. Kiedy nie jestem w szkole, zajmuję się astrofotografią, grą w szachy, oglądam filmy dokumentalne, czytam książki o kosmosie, astronomii, filozofii i gotowaniu.

 Elena

Elena

Native j. rosyjskiego

Jestem native speakerem j. rosyjskiego i studentką Lingwistycznej Szkoły Wyższej na kierunku filologii rosyjskiej o specjalizacji nauczycielsko-tłumaczeniowej. Od 6 lat mieszkam w Warszawie. Prywatnie jestem mama małego Sebastiana. Syn posługuje się dwoma językami, rosyjskim i polskim, uczy się również języka angielskiego. Moją pasja są podróże, inne kultury i tradycje. Uwielbiam śpiewać i tańczyć.

Justyna

Justyna

Nauczyciel historii sztuki

Jestem wszechstronnie wykształconym, działającym artystą plastykiem z dyplomem magistra sztuki. Ukończyłam Edukację artystyczną w zakresie Sztuk Plastycznych (Praca dyplomowa - Historia Sztuki, dyplom - Malarstwo, aneks - Grafika, uprawnienia pedagogiczne) oraz Liceum Plastyczne. Posiadam doświadczenie w pracy twórczo-pedagogicznej, odbyłam staż na Wydziale Sztuki, prowadziłam zajęcia w placówkach szkolnych prywatnych i państwowych oraz w domach kultury itp. Lubię rozbudzać w dzieciach kreatywne myślenie oraz zarażać pasją do sztuki.

Żaneta

Żaneta

Nauczyciek klasy 0

Ukończyłam studia pedagogiczne (kierunek Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, studiuję także Pedagogikę w zakresie opieki i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Łódzkim, cały czas dokształcam się wyznaczając sobie nowe cele. Pracując z dziećmi spełniam się i realizuję w roli Pedagoga. Staram się kreatywnie zorganizować otoczenie, w którym przebywają dzieci, aby mogły za pomocą wszystkich zmysłów poznawać, badać i odkrywać otaczający ich świat. W kontakcie z dziećmi podejmując różnorodne działania pedagogiczne kieruję się przewodnim mottem Marii Montessori "Pomóż mi to zrobić samemu", które według mnie najlepiej obrazuje relacje między dorosłym a dzieckiem. Ponadto jestem osobą uśmiechniętą, pełną energii i pomysłów. Moją pasją jest gotowanie oraz podróżowanie.

Elif

Elif

Native Speaker j.angielskiego

I am a qualified Early Childhood Education Teacher. For the past 10 years, I worked in an international school in Warsaw as a teacher, an assistant director and a preschool director. Teaching is my passion, because only teaching gives me the unique and invaluable opportunity of discovering the universe from my little learners perspective. I truly believe the value of being a life-long learner. That is why, just after I had obtained my International Educator Certificate for IB PYP from University of Windsor in Ontario (Canada), I have started my MA studies in Educational Leadership, Management and Emerging Technologies at Marconi International University in Miami (USA). Personally, I am proud of my two children, aged 8 and 4 years old. Their innate curiosity motivates me how I need to cultivate a classroom atmosphere where students are asking questions, investigating and making connections, hence true inquiry and leadership.

Marcin

Marcin

Nauczyciel historii

Absolwent Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim, Historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Cywilizacji Śródziemnomorskiej na wydziale „Artes Liberales” również na Uniwersytecie Warszawskim. Laureat pierwszego miejsca w kategorii szkoły podstawowej w Konkursie Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej w 2018 roku. Od 6 lat nauczyciel historii w szkole podstawowej. W 2011 studiował na Uniwersytecie w Granadzie. W latach 2008-2018 brał udział w badaniach archeologicznych na terenie Polski oraz w Grecji, Sudanie, Egipcie, Jordanii, Izraelu, Gruzji, Armenii, Hiszpanii, Francji, Czechach, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Libanie na Cyprze i Ukrainie.

Agata

Agata

Nauczycielka gry na skrzypcach

Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Odkąd pamiętam, bardzo kochałam muzykę i wszystko, co z nią związane. Z biegiem lat ta miłość przerodziła się w pasję, a na końcu zawód. Wielką satysfakcję przynosi mi również dzielenie się ową pasją i wiedzą z najmłodszymi. Każde zajęcia to dla mnie misja ukazywania cudownego świata muzyki z jak najciekawszej strony oraz wzbudzania potrzeby obcowania ze sztuką na co dzień.

Natalie

Natalie

Native Speaker j.angielskiego

Hi. I’m Natalie from Canada and I’ve been teaching for over 10 years now. It had always been my dream to become an English teacher so when I left school I studied for a B.A. degree in English and Education, swiftly followed by an M.A. degree in Teaching English as a Foreign Language. I’ve taught in schools, universities and been a summer school tutor in the UK. I believe that travel broadens the mind and that is why I have visited numerous places around the globe. Like anyone else, I fell in love with the sandy beaches of the Seychelles and I am a frequent visitor to my favorite city- London. Music plays an important part in my life too. I try to play the guitar and the piano, I used to sing in a choir and I like nothing better than visiting your wonderful Philharmonic. My driving force every morning is that buzz that awaits me the minute I walk into the school. It’s the meeting and the excitement of shared ideas with students that makes it all worthwhile.

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.