MyVinci – to edukacja, która osiąga świetne rezultaty

MyVinci School to niepubliczna szkoła podstawowa, która stawia na nowoczesną edukację.

Nasi uczniowie poznają, jak logicznie myśleć i wnioskować , rozwijają swoją kreatywność , poznają wiele języków , w stylowych wnętrzach szkoły przy ul. Czerskiej 14 poznają kulturę i sztukę.

Kadra nauczycielska

Katarzyna Eljasz

Katarzyna Eljasz

Dyrektor

Absolwentka studiów pedagogicznych, lingwistycznych oraz podyplomowych z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Doświadczony pedagog, a prywatnie mama Wiktorii. Osoba uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do życia, z wielką pasją do podróży oraz otwarta na ludzi. Jak sama mówi - ‘’Kilkuletni pobyt w NY pozwolił Mi poznać przedstawicieli wielu kultur, zmienić spojrzenie na świat i edukację w szerszej perspektywie”.

Marta

Marta

Sekretariat

Opis wkrótce

Marzenna

Marzenna

Native j. angielskiego

I was born in Chicago (USA). I am Polish and American. I am a graduate of English Studies (MA, University of Social Sciences and Humanities in Warsaw). I am also a graduate of American Studies (MA in American Studies, University of Warsaw). I have been teaching children, teens and adult students with the use of interactive and audio-visual techniques. In teaching, I focus on practicality including the cultural element of the English-speaking countries. My hobbies are travelling, going to the theatre, and cooking.

Sylwia

Sylwia

Wychowawczyni klasy 0

Absolwentka studiów wyższych pedagogicznych, ze specjalizacją w arteterapii. Jestem osobą patrzącą optymistycznie w przyszłość, kontaktową i otwartą w postępowaniu z dziećmi, z którymi łatwo nawiązuję kontakt. Wolny czas zawsze staram się spędzać aktywnie lub w kuchni piekąc ciasta i ciasteczka.

Joanna

Joanna

Wychowawczyni klasy 1B

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku psychologia w specjalności stosowana psychologia społeczna oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz motywuje mnie do ciągłego rozwoju. W kontakcie z dziećmi fascynuje mnie ich pomysłowość, wyobraźnia, kreatywność oraz niespożyta ilość energii do działania ;-). W wolnym czasie eksperymentuje w kuchni, jeżdżę na rowerze lub czytam książki. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca, tradycje i ludzi. Uważam, że są to niezwykle ciekawe doświadczenia, których nie da się niczym zastąpić.

Katarzyna P.

Katarzyna P.

Wychowawczyni klasy 1A, psycholog

Psycholog, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, w trakcie Studiów Podyplomowych z wczesnego nauczania języka angielskiego oraz z logopedii w SKK w Warszawie. Staż pedagogiczny jako nauczyciel i terapeuta odbyła w Szkołach Prywatnych i Państwowych w Warszawie. Jest w trakcie praktyk z logopedii i wczesnego nauczania języka angielskiego. Od kilku lat pracuje jako terapeuta pedagogiczny z dziećmi i młodzieżą do lat 15 oraz jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Anna

Anna

Wychowawczyni klasy 2

Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się edukacją. Ukończyłam studia pedagogiczne o kierunkach: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Pedagogika Resocjalizacyjna, Edukacja Muzyczna. Zdobyłam doświadczenie w międzynarodowych programach nauczania IBO i PYP w akredytowanej warszawskiej szkole. Odbyłam szereg szkoleń pozwalających poznać najnowsze trendy w dydaktyce. Realizowałam projekty "Edukacja kluczem do sukcesu". Lubię pracę z dziećmi, bo to od nich możemy się uczyć trzech ważnych rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego, czego się pragnie.

Paulina

Paulina

Wychowawczyni klasy 3

After graduating with MA in Information Support for Management from Military Academy of Warsaw, I completed three years of post-graduation studies in Pedagogy and Early Years Education at University of Warsaw. For the last five years I have been working in the KS1 team at The British School of Warsaw. During these years I had an opportunity to deliver the British Curriculum to Primary School pupils. When I think about teaching, the most important part is to encourage my students to achieve their potential and beyond. Outside of school, I enjoy reading and cooking, and most of all I love travelling around Poland with my family. Things you probably wouldn’t know about me: as a child, I was training in target shooting and I used to take part in the western-style horse riding competitions.

Magdalena

Magdalena

Wychowawczyni klasy 4

Opis wkrótce

Shane

Shane

Native j. angielskiego

Born in beautiful North Wales, at the age of 18 I left for the bright lights of London to study at the prestigious Drama Centre London whose alumni include Sir Anthony Hopkins, Sean Connery and more recently Michael Fassbender and Tom Hardy. Following graduation, I worked both in the U.K and internationally as an actor. I then began teaching the British equivalent of "matura" examination. My initial contact with teaching children began when I was invited to teach on a residential course for children and young people with learning difficulties. Since emigrating to Poland in 2010, I have been working as an English Instructor in private kindergartens and primary schools throughout Warsaw, developing and implementing English language courses for children with huge success. I am passionate about the education of children through the medium of play and "real life" based scenarios in which talk and conversation play a vital role along side traditional teaching methods. When I am not working, my passion is travel, and I have been fortunate to have visited many countries on all continents far and wide, experiencing many different cultures and ways of life. I also relish spending my free time with my two year old French Bulldog.

Dorota

Dorota

Nauczycielka muzyki

Jestem absolwentką akademii muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, specjalności rytmika. Kocham muzykę i staram się tą miłością zarazić dzieci. Chcę pomagać im odkrywać i zrozumieć tajniki muzycznego świata i dawać jak najwięcej radości z kontaktu z muzyką. Jestem totalnie zakręcona na punkcie tańca choreografii i języka portugalskiego. Moją wizytówką są uśmiech i kolorowe rajstopy.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu.

Kinga [Legia Tennis Schools]

Kinga [Legia Tennis Schools]

Trenerka tenisa

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - kierunek Wychowanie Fizyczne. Od 2016 roku związana z Akademią Tenisa Legia Warszawa, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci od 4 roku życia i dorosłych. Jest również nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole MyVinci School.

Aleksandra

Aleksandra

Nauczyciel WF, Akrobatyka

Opis wkrótce

Olga

Olga

Logopeda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2014 roku, natomiast obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu. Prowadzę zajęcia ze studentami i dają mi one dużą satysfakcję, jednak moją największą pasją i powołaniem jest praca terapeutyczna z dziećmi. Specjalizuję się przede wszystkim w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, a także zaburzonego rozwoju językowego u dzieci z niedosłuchem. Swoje zajęcia prowadzę tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Na zajęciach wykorzystuję różne metody terapii, aby uzyskać jak najlepsze efekty, w możliwie jak najszybszym czasie. Po godzinach uwielbiam tańczyć, zwłaszcza brazylijskiego zouka, dlatego bliskie mojemu sercu jest motto: "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakby Cię nikt nie słyszał, nie żałuj tego co wywołało uśmiech na twojej twarzy i nie poddawaj się - nigdy."

Dorota B.

Dorota B.

Psycholog

Opis wkrótce

Krystyna

Krystyna

Kółko recytatorskie

Opis wkrótce

Dagmara

Dagmara

Nauczyciel plastyki i techniki

Moja przygoda z edukacją zaczęła się kilkanaście lat temu. Zanim zaczęłam uczyć dzieci, ukończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Sztuk Pięknych, na kierunku Edukacja Artystyczna. Następnie podnosiłam swoje kwalifikacje, kończąc studia podyplomowe z przedmiotu technika i edukacja dla bezpieczeństwa. Posiadam również stopień nauczyciela mianowanego. Uczenie dzieci to dla mnie ciągła nauka samej siebie. Dzieci potrafią przekazać energię, jaką można naładować elektrownię atomową! Ważnym jest dla mnie aby dzieciom chciało się „chcieć”. Ich kreatywność motywuje mnie do pracy i zadziwia. Obecnie jestem studentką na kierunku Architektura Wnętrz, co pozwala mi rozwijać się w innej dziedzinie, z której wiedzę wykorzystuję także w pracy z dziećmi. Zajmuję się również malarstwem. Od 2008 roku jestem członkinią Związku Polskich Artystów Plastyków okręgu Warszawskiego.

Kinga [Pro-Dance]

Kinga [Pro-Dance]

Nauka tańca

Tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, która swoje pierwsze kroki na parkiecie postawiła już w wieku sześciu lat. Trenuje na co dzień w TV Project- przedsięwzięciu Egurrola Dance Studio. W swojej karierze brała już udział w wielu projektach telewizyjnych, galach, a także teledyskach polskich i zagranicznych wykonawców. Poza rozwojem własnym dba o rozpowszechnianie tańca, prowadząc zajęcia dla dzieci oraz warsztaty dla dorosłych.

Mariusz

Mariusz

Nauczyciel historii

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku historii o specjalizacji pedagogicznej, oraz studia podyplomowe z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Jestem nauczycielem od piętnastu lat. Przez ten czas pracowałem w trzech bardzo dobrych warszawskich szkołach prywatnych. Moi uczniowie wielokrotnie osiągali duże sukcesy w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. W nauczaniu stawiam na wykorzystywanie technologii cyfrowych. Dla mnie lekcje historii muszą być przede wszystkim ciekawe i atrakcyjne dla uczniów. Prowadzę zajęcia dodatkowe z wykorzystaniem gier planszowych, dzięki którym dzieci nabywają olbrzymią ilość umiejętności logicznych, społecznych, historycznych i interpersonalnych.

Krzysztof

Krzysztof

Nauczyciel informatyki

Absolwent UMCS kierunek historia, nauczyciel historii Polski, WOS i technologii informacyjnej, informatyki i oprogramowania biurowego, potem bardziej zaawansowanych przedmiotów informatycznych. Z doświadczenia wiem, że najważniejsze w interakcji z uczniami jest by nauczyciel poznał sposób myślenia ucznia, a dla uczniów, zwłaszcza starszych i uzdolnionych, nauka to frajda, tym ciekawsza i bardziej wciągająca im trudniejsze wyzwania mają do pokonania.

Anna P.

Anna P.

Zajęcia z filozofii i logicznego myślenia

Jestem studentką V roku Międzywydziałowych Interdyscyplinarnych Studiów Humanistycznych (MISH) na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach MISHu studiuję prawo i filozofię. Od kilkunastu lat pracuję też z dziećmi. Współpracuję ze szkołą demokratyczną „Przygoda” na Bemowie, a w weekendy organizuję animacje dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Warsztaty filozoficzne dla dzieci organizowałam dotychczas przy okazji współpracy z Uniwersytetem SWPS, fundacją artystyczną MŁYN oraz w ramach warsztatów edukacyjnych ARETE.

Maciej

Maciej

Świetlica - opiekun

Jestem absolwentem AWF-u, gdzie uzyskałem tytuł magistra. Posiadam uprawnienia instruktora sportu: pływania i kulturystyki. Od 7 roku życia trenuję sztuki walki: karate, zapasy brazylijskie, jiu-jitsu, kickboxing, a od 2 lat walczę zawodowo w formule MMA.

Christopher

Christopher

Native j. angielskiego i francuskiego

Jestem nauczycielem i coachem motywacyjnym od ponad 10 lat. Pracowałem wcześniej z małymi grupami dzieci, a w szkole MyVinci bardzo interesującym doświadczeniem jest praca z całą klasą. Dzieci mogą nauczyć cię wielu rzeczy i jestem pewien, że każdy byłby zaskoczony, jak bogaty i kolorowy może być ich umysł. Nauczanie ich czasem może być wyzwaniem, ale na pewno sprawi, że będziesz się uśmiechał każdego dnia. Kiedy nie jestem w szkole, zajmuję się astrofotografią, grą w szachy, oglądam filmy dokumentalne, czytam książki o kosmosie, astronomii, filozofii i gotowaniu.

 Elena

Elena

Native j. rosyjskiego

Jestem native speakerem j. rosyjskiego i studentką Lingwistycznej Szkoły Wyższej na kierunku filologii rosyjskiej o specjalizacji nauczycielsko-tłumaczeniowej. Od 6 lat mieszkam w Warszawie. Prywatnie jestem mama małego Sebastiana. Syn posługuje się dwoma językami, rosyjskim i polskim, uczy się również języka angielskiego. Moją pasja są podróże, inne kultury i tradycje. Uwielbiam śpiewać i tańczyć.

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja

Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.