MyVinci School posiada akredytację Uniwersytetu w Cambridge i jest oficjalnie zarejestrowane jako Cambridge International School.

Uniwersytet w Cambridge słynie ze swojego prestiżu i wysokiego poziomu nauczania. Cambridge Assessment to jednostka Uniwersytetu zajmująca się akredytacjami i nadzorem szkół, które uzyskały status Cambridge International School. Bycie częścią tej międzynarodowej społeczności pozwala na wdrażanie elementów skutecznego i sprawdzonego na całym świecie programu nauczania oraz gwarantuje dostęp do bogatych zasobów edukacyjnych.

Jak program Cambridge przygotowuje uczniów do przyszłości?

Program edukacyjny Cambridge wspomaga uczniów w rozwijaniu pozytywnych cech i umiejętności tj. pewność siebie, logiczne myślenie, odpowiedzialność, umiejętność refleksji, innowacyjność i zaangażowanie. Przygotowuje ich do wyzwań współczesności, zwiększając szanse na osiągnięcie sukcesu życiowego.

Celem programu Cambridge jest rozbudzenie w dziecku ciekawości i pasji do nauki, która pozostanie z nim na całe życie. Dzięki temu młody człowiek może być lepiej przygotowany na to co przyniesie przyszłość.

Absolwentów programu Cambridge cechuje:

• pewność siebie i logiczne myślenie
  • odpowiedzialność za siebie i szacunek do innych
  • umiejętność refleksji i samokształcenia
  • innowacyjność i gotowość do stawiania czoła wyzwaniom
  • zaangażowanie intelektualne i społeczne
  • gotowość do zmiany obowiązującego porządku

Informacje o programie Cambridge

Informator "Why Cambridge" [.pdf]