Zerówka

Program zerówki kontynuuje założenia programu MyVinci Preschool (więcej o programie przedszkola i założeniach można przeczytać na stronie MyVinci Preschool), przy czym został odpowiednio dopasowany do możliwości rozwojowych starszych dzieci, aby przygotować je odpowiednio do dalszej edukacji w szkole podstawowej. 

 

Program zerówki jest zgodny z podstawą programową wymaganą przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, ale został wzbogacony o wiele dodatkowych elementów. 

Podstawowe założenia programu zerówki MyVinci

indywidualne podejście, indywidualny profil rozwoju dziecka

zajęcia w języku angielskim

przedmioty z zakresu science i art

nauka j. angielskiego i polskiego przez metodę immersji językowej

stymulacja muzyczna, motoryczna i ergonomia ruchu

nauka matematyki i podstaw programowania

nauka przez zabawę - learning-by-playing

 

Jeśli już zdecydowałeś się na najlepszy krok, jaki możesz wykonać dla przyszłości Twojego dziecka, zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia terminu spotkania. Podczas spotkania osoba z kierownictwa przedszkola przeprowadzi z Państwa dzieckiem przyjazną rozmowę w celu ustalenia, czy planowany program zerówki będzie dla dziecka odpowiedni. Minimalne wymagania przewidziane dla kandydatów znajdują się obok.

 

Wymaganie jest właściwie tylko jedno - podstawowa znajomość języka angielskiego.

Jeśli dziecko nie chodziło do przedszkola MyVinci, ale osłuchało się z językiem angielskim na innych zajęciach, to z łatwością odnajdzie się w grupie naszych zerówkowiczów. To minimalne wymaganie jest konieczne, aby dzieci mogły swobodnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach.

Jeśli Twoje dziecko spełnia to wymaganie, a myślisz o tym aby zapewnić mu najlepszą możliwą edukację wykorzystującą najnowocześniejsze  najbardziej skuteczne metody nauczania, zapraszamy do kontaktu i umówienie się na spotkanie rekrutacyjne.

Marta Śmieszko - Sekretariat
Tel: (+48) 533-334-542
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Eljasz - Dyrektor

Tel: (+48) 533-334-541 

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.