s2smodern

Młodsze klasy (1-3) pojechały w dniach 15 - 18 stycznia na Białą Szkołę.

Podczas wyjazdu dzieci zwiedziły w Kielcach Energetyczne Centrum Nauki, gdzie znajdują się interaktywne ekspozycje i doświadczenia w laboratorium z generatorem mocy!

Czytaj więcej: Biała Szkoła 2019
s2smodern

Od 24 grudnia do 2 stycznia w placówce MyVinci CZERSKA jest przerwa świąteczna i nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Zapraszamy ponownie 3 stycznia!

s2smodern

W tym roku po raz kolejny połączyliśmy siły z Loco Nieruchomości i uuczestniczyliśmy w Szlachetnej Paczce.
Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy mogli dołożyć swoją cegiełkę do wspólnych przygotowań paczek dla dwóch rodzin w potrzebie.

s2smodern

Klasa 2 wybrała się do Castoramy na warsztaty majsterkowania, podczas których dzieci samodzielnie stworzyły drewniane skrzynki na święta!

s2smodern

Dziś odwiedziła nas policja :) z pogadanką o ruchu drogowym i bezpiecznych zachowaniach na drodze dla wszystkich uczniów.

s2smodern

21 listopada obchodzony jest dzień życzliowści. My zrobiliśmy z tego tydzień życzliwości i zbieraliśmy pompony za każde życzliwe zachowanie!

s2smodern

Wczoraj odwiedziło nas Mobilne Planetarium i wszystkie dzieci zwiedziły kosmos oraz obejrzały filmy o tematyce kosmicznej.

s2smodern

Na początku listopada klasy 0, 1a, 1b i 2 odwiedziły Pałac w Wilanowie podczas lekcji edukacyjnej "Wizyta u Króla” - zwiedziły niezwykłe wnętrza i poznały ich historię.

MyVinci School & Preschool

Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.