31 października z okazji Halloween odbyły się w poszczególnych klasach warsztaty z dynią. Dzieci mogły tego dnia przebrać się za swoje ulubione postaci i przygotowały dekoracje z dyni w klasach.

s2smodern

Zerówka oraz klasy pierwsze odwiedzyły Warszawskie Zoo na lekcję edukacyjną w temacie zwierząt.

s2smodern

W połowie miesiąca klasa 4 w ramach nowego projektu przyrodniczego wybrała się z Shane'm na spacer do Łazienek. Dzieci obserwowały zwierzęta oraz rośliny w parku.

s2smodern

10 października w szkole obchodziliśmy Dzień drzewa - z tej okazji poznaliśmy wiele ciekawostek o drzewach oraz przygotowaliśmy prace plastyczne. W niektórych klasach dzieci posadziły swoje rośliny klasowe.

s2smodern

Wystawa jesiennych skarbów klasy 1B - nasza wystawa rośnie z każdym dniem!

s2smodern

Po koncercie "Zaczarowany świat opery" w ramach Poranków Muzycznych organizowanych przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalne, uczniowie klas 1 -3 wzięli udział w warsztatach plastycznych.

s2smodern

Lekcje mikroskopowania w Łazienkach Królewskich były super!

Uczniowie klasy 1 - 3 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych w Łazienkach Królewskich. Podczas "lekcji mikroskopowania" dzieci poznały działanie mikroskopu, zasady tworzenia preparatów oraz rozpoznawanie elementów widocznych przez mikroskop.

s2smodern

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy Muzeum Etnograficzne, gdzie pracownicy Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie zorganizowali dla nas warsztaty.

Mogliśmy poznać elementy kultury koreańskiej, przymierzyliśmy strój Hanbok, malowaliśmy maski i poznaliśmy sztukę kaligrafii i drzeworytu!

Dziękujemy za możliwość poznania fascynującej kultury Korei!

MyVinci School & Preschool

Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.