Drodzy Rodzice, informujemy, że dni 20 oraz 21 czerwca są wolne od zajęć edukacyjnych, a nasze placówki będą zamknięte.

-----

Dear Parents, we would like to inform you that the days of June 20 and 21 are free of educational activities and our facilities will be closed.

0
0
0
s2smodern

W dniach 1 - 3 maja 2019 r. w naszej placówce nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne.
Widzimy się po Majówce!

0
0
0
s2smodern

17 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty wielkanocne dla klas 0-4.
Dzieci z klas 0 - 3 przygotowały dekoracyjne wielkanocne kury, a uczniowie klasy 4 nauczyli się tworzyć wianek wielkanocny.

Informujemy, że w dniach 19 - 22 kwietnia jest przerwa wielkanocna w naszej placówce i zajęcia edukacyjne nie odbywają się.

0
0
0
s2smodern

W tym tygodniu odwiedził nas Iluzjonista ze swoim pokazem. Wszyscy widzowie nie mogli oderwać wzroku od sceny przez cały czas trwania pokazu.
Po pokazie jeszcze przez cały dzień było w klasach słychać dyskusje nad poszczególnymi sztuczkami!

0
0
0
s2smodern

W tym tygodniu zerówka oraz klasy pierwsze odwiedziły Teatr Polonia i obejrzały przedstawienie "Nutki Pana Kleksa".

0
0
0
s2smodern

W tym roku z okazji pierwszego dnia wiosny, wybraliśmy się 21 marca do kina w Sadybie Best Mall.
Uczniowie młodszych klas 0 -1 obejrzeli film "Robaczki z Zaginionej Dżungli", a starsze klasy 2 - 4 zobaczyły film "LEGO® PRZYGODA 2".

0
0
0
s2smodern

Pragniemy pogratulować naszym reprezentantom w turnieju szachowym, który odbył się 16 marca 2019 r. w Otwocku. Był to Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię w SP nr w Otwocku, ul. Andriollego 76. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie turniejowe oraz zdobyli nowe kategorie.

Dzieci zajęły wysokie miejsca (4!) i zdobyły nowe kategorie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informujemy również, że w naszej szkole odbywają się zajęcia dodatkowe z gry w szachy w piątki. W kolejnym roku szkolnym będą kontyunuowane zajęcia, więc będzie możliwość zapisania się do grupy od podstaw. Zapraszamy serdecznie!

0
0
0
s2smodern

W ramach cyklu profilaktycznych działań wychowawczych w dn. 7 oraz 19 marca 2019 r. w szkole zostały przeprowadzone warsztaty "Kiedy słowa ranią" oraz "Przemoc przez słowa" w klasach 1-4 z podziałem na grupy. Każdy blok warsztatów trwał 90 minut.

0
0
0
s2smodern

Dziękujemy za udział w koncercie charytatywnym "Wielcy artyści - Małym pacjentom", z którego dochód został przeznaczony dla Centrum Zdrowia Dziecka na remont podjazdu dla karetek.

Pomysłodawcą i jedynym organizatorem koncertu i projektu modernizacji szpitala jest skrzypaczka Patrycja Piekutowska, która stworzyła go mając osobistą historię łączącą z CZD jej synka.

Mieliśmy zaszczyt być częścią tego przedsięwzięcia i wsparliśmy Panią Patrycję jako jeden ze sponsorów remontu holu w Centrum Zdrowia Dziecka - co było osobny projektem w całościowym projekcie modernizacji Centrum Zdrowia Dziecka.

Szczegółowe informacje: Dzień Dobry TVN

0
0
0
s2smodern

Od 27 lutego ruszył nowy klub zajęć: Klub Prac Domowych. Spotkania odbywają się w środy, w godz. 16:45 - 17:30. Zajęcia poprowadzi pani Dagmara.

0
0
0
s2smodern
MyVinci School & Preschool
Lokalizacja

Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.