Warsztaty o kosmosie z Karolem Wójcickim, popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym i prezenterem telewizyjnym to wspaniałe wydarzenie dla uczniów, którzy chcą się dowiedzieć więcej o kosmosie i marzą o karierze w sektorze kosmicznym. Jest to możliwe i dostępne dla każdego, kto ma pasję i determinację. Uczniowie MyVinci School polecają tę niecodzienną lekcję astronomii!

 

Już 15 września (piątek) w wielojęzycznej szkole MyVinci School będziemy celebrować międzynarodowy Dzień Kropki! Inspiracją do obchodów tego dnia jest książka "Kropka" autorstwa Petera H. Reynoldsa.

Główną bohaterką tej opowieści jest mała dziewczynka o imieniu Vashti, która dzięki jednej małej kropce odnalazła wiarę w siebie.

Czytaj więcej: Dzień kropki 2023

Wspaniałe wyniki uczniów MyVinci School na egzaminach ósmoklasisty! Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów na tegorocznych egzaminach. Imponujące wyniki, które uzyskali potwierdzają wysoką jakość nauczania w naszej placówce.
Czytaj więcej: Egzamin ósmoklasisty 2023

Vincent van Gogh, holenderski malarz postimpresjonistyczny, jest znany na całym świecie ze swojego niezwykłego talentu i wyjątkowego stylu. Jego obrazy słoneczników stały się ikonami sztuki i stanowią doskonałą inspirację dla wielu artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Czytaj więcej: Słoneczniki Van Gogha

26 maja, jak co roku w MyVinci School obchodzimy Dzień Matki. Święto Dnia Matki to wyjątkowa okazja, podczas której hołdujemy wszystkim wspaniałym matkom na całym świecie. To czas, w którym składamy wyrazy miłości, dajemy kwiaty i prezenty okazując wdzięczność i szacunek naszym matkom za ich nieustanną miłość, poświęcenie i oddanie.

Czytaj więcej: Prezent na Dzień Matki 2023

8 marca tradycyjnie świętowaliśmy w szkole Dzień Kobiet. Klasa 1 przygotowała prace plastyczne wykorzystując techniki mieszane (plastelina, farby, kredki, flamastry).

 

Jak się robi kotyliony? Z okazji Dnia Niepodległości uczniowie MyVinci School  przygotowali biało-czerwone kotyliony ze wstążki i papieru. Wybierając się na marsz niepodległości 2022 warto przypiąć do piersi własnoręcznie wykonaną przez dziecko ozdobę.

Czytaj więcej: KOKARDY NARODOWE DLA DZIECI

Za nami pracowity czas w szkole Myvinci!

Uczennice z siódmej klasy osiągnęły ważny cel - zostały drugim sponsorem niedzielnej imprezy w Smile Warsaw.

Dziewczyny ciężko pracowały przy pieczeniu i gotowaniu, aby w końcu zrealizować swoje zamierzenie.


Dobra robota, gratulujemy!

 

Ogromne gratulacje dla Sebastiana, Aleksandra i Igora z 5a za to, że jako pierwsi w szkole zebrali pieniądze na sponsorowanie niedzielnej imprezy dla Smile Warsaw. Pieniądze wyżywią ponad 100 osób pilnie potrzebujących dobrego posiłku. Brawo chłopaki!

 

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.