Vincent van Gogh, holenderski malarz postimpresjonistyczny, jest znany na całym świecie ze swojego niezwykłego talentu i wyjątkowego stylu. Jego obrazy słoneczników stały się ikonami sztuki i stanowią doskonałą inspirację dla wielu artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Nasi uczniowie postanowili przyjrzeć się bliżej temu fascynującemu tematowi i włożyli w swoje prace dużo serca i zaangażowania. Powstały piękne rysunki, obrazy, kolaże i nawet rzeźby, które doskonale oddają esencję słoneczników i styl van Gogha.

Prace uczniów są pełne kolorów, energii i wyrazistej faktury. Widzimy, jak młodzi artyści posługują się pociągnięciami pędzla, aby przekazać głębokie emocje i podkreślić piękno kwiatów. Niektóre z dzieł przedstawiają słoneczniki w tradycyjny sposób, podczas gdy inne eksperymentują z abstrakcją i nietypowymi perspektywami.

Niezależnie od tego, czy uczniowie wybrali farby olejne, pastele czy ołówki, ich prace są prawdziwie wyjątkowe. Widzimy w nich ich indywidualność i wyobraźnię, a także trud i staranność, jakie wkładają w swoje artystyczne działania.

 

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.