Informujemy, że w tegorocznej edycji konkursów kuratoryjnych, na etapie wojewódzkim, uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni jako laureaci oraz finaliści:

• Zosia J. Klasa 8 - j. angielski, tytuł laureata z najlepszym wynikiem w województwie mazowieckim,
  • Konstanty B. Klasa 8 - fizyka, tytuł laureata z najlepszym wynikiem w województwie mazowieckim,
  • Mikołaj B. Klasa 6 - biologia, tytuł laureata,
  • Konstanty B. Klasa 8 - biologia, tytuł laureata,
  • Bruno B. Klasa 8 - j. angielski, tytuł finalisty,
  • Zosia J. Klasa 8 - Ogólnopolska Olimpiada języka angielskiego Juniorów, finał.

Podziękowania należą się nauczycielom, którzy wspierali uczniów w przygotowaniach do konkursów, oraz rodzicom za ich wsparcie.
Gratulujemy uczniom osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych konkursach!