Wspaniałe wyniki uczniów MyVinci School na egzaminach ósmoklasisty! Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów na tegorocznych egzaminach. Imponujące wyniki, które uzyskali potwierdzają wysoką jakość nauczania w naszej placówce.
 
Uczniowie MyVinci School zaliczają się do najlepszych w mieście pod względem zdawalności egzaminów. Ich starania przyniosły im znakomite rezultaty. Kochani uczniowie! Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie prowadzą do sukcesu. Jesteśmy pewni, że będziecie kontynuować swoją edukacyjną podróż z taką samą determinacją i osiągniecie jeszcze więcej w przyszłości.
 
Serdecznie gratulujemy!
 
MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.