Pragniemy pogratulować naszej kadrze ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy, które zostało zorganizowane w naszych placówkach przy ulicy Czerskiej - 5 grudnia oraz Biały Kamień - 13 grudnia.

Pracownicy oraz kadra zostali przeszkoleni z technik resuscytacji oraz otrzymali praktyczne wskazówki jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia. Profesjonalny ratownik medyczny zaprezentował też użycie urządzenia AED, które jak przypominamy, jest zamontowane od zeszłego roku w placówce przy ul. Czerskiej. Ponadto zostało zademonstrowane, jak zachować się w sytuacji, gdy ktoś się zakrztusi, oparzy oraz w przypadku krwotoków, złamania, reakcji uczuleniowych. Ratownik pokazał również, jak układać poszkodowanego w bezpiecznej pozycji.

Mamy nadzieję, że wiedza ze szkolenia oraz umiejętności zdobyte podczas niego pomogą naszym pracownikom sprawnie i skutecznie reagować, gdy zaistnieje taka potrzeba.

---

We would like to congratulate our staff of Czerska and Biały Kamień facilities who completed a first aid training. We hope the knowledge they have learned will prove useful in case of emergency.