Młodsze klasy (1-3) pojechały w dniach 15 - 18 stycznia na Białą Szkołę.

Podczas wyjazdu dzieci zwiedziły w Kielcach Energetyczne Centrum Nauki, gdzie znajdują się interaktywne ekspozycje i doświadczenia w laboratorium z generatorem mocy!
Drugiego dnia po śniadaniu był wyjazd na basen a następnie wycieczka do Centrum Nauki Da Vinci, gdzie tematem wystawy był zdrowy organizm ludzki. Po obiedzie odbyły się warsztaty z samoobrony.
Trzeciego dnia nadszedł czas na naukę jazdy na nartach i zjazdy po stoku o długości 1000 metrów u stów Łysicy. Po obiedzie dzieci odwiedziły Dęba Bartka - sędziwego świętokszyskiego staruszka oraz Oceanikę z egzotycznymi rybami. Wieczorem bawiły się na dyskotece.
Czwartego dnia miało miejsce spotkanie ze Św. Mikołajem w jego chacie i zimowe atrakcje.