Dziękujemy za udział w koncercie charytatywnym "Wielcy artyści - Małym pacjentom", z którego dochód został przeznaczony dla Centrum Zdrowia Dziecka na remont podjazdu dla karetek.

Pomysłodawcą i jedynym organizatorem koncertu i projektu modernizacji szpitala jest skrzypaczka Patrycja Piekutowska, która stworzyła go mając osobistą historię łączącą z CZD jej synka.

Mieliśmy zaszczyt być częścią tego przedsięwzięcia i wsparliśmy Panią Patrycję jako jeden ze sponsorów remontu holu w Centrum Zdrowia Dziecka - co było osobny projektem w całościowym projekcie modernizacji Centrum Zdrowia Dziecka.

Szczegółowe informacje: Dzień Dobry TVN