Pragniemy pogratulować naszym reprezentantom w turnieju szachowym, który odbył się 16 marca 2019 r. w Otwocku. Był to Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię w SP nr w Otwocku, ul. Andriollego 76. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie turniejowe oraz zdobyli nowe kategorie.

Dzieci zajęły wysokie miejsca (4!) i zdobyły nowe kategorie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informujemy również, że w naszej szkole odbywają się zajęcia dodatkowe z gry w szachy w piątki. W kolejnym roku szkolnym będą kontyunuowane zajęcia, więc będzie możliwość zapisania się do grupy od podstaw. Zapraszamy serdecznie!

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.