Zastanawiasz się, dlaczego Twoje dziecko bywa nieznośne? Dlaczego są dzieci, które potrafią być spokojne, a Twoje regularnie robią awantury, wpadają w histerie „bez powodu"? Czy tak musi być? Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko

Okazuje się, kluczem do dobrej relacji z dzieckiem jest poznanie procesów związanych z rozwojem jego mózgu w trakcie kolejnych etapów dorastania.

W książce „Zintegrowany mózg — zintegrowane dziecko” autorzy omawiają fazy rozwoju prawej i lewej półkuli mózgu. Z lektury dowiemy się m.in. w jaki sposób mózg młodego człowieka przetwarza informacje oraz jak intensywność przeżywanych emocji utrudnia logiczne myślenie. Dzięki tej lekturze rodzice mają szansę zrozumieć, że emocjonalne zachowanie dziecka niekoniecznie zależy od jego intencji.

Biologiczne opisy to jednak nie wszystko, co znajdziemy w tej książce. Tina Payne Bryson oraz Daniel J. Siegel podają również konkretnych rozwiązań na najpopularniejsze kłopotliwe sytuacje, związane zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziećmi. Zapraszamy do lektury!
MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.