Drodzy Rodzice,

informujemy, że w szkole będziemy prowadzić zbiórkę, dzięki której chcielibyśmy wesprzeć ukraińskich uczniów rozpoczynających edukację w polskich szkołach.
Chcielibyśmy przekazać wyprawki szkolne, aby ułatwić dzieciom start w nowych warunkach szkolnych.

W miarę możliwości prosimy o zakup:

• Zeszytów
  • Długopisów
  • Ołówków
  • Kredek
  • Pisaków
  • Farb
  • Bloków
  • Piórników
  • Nożyczek

Ponadto chcielibyśmy wesprzeć Dom Samotnej Matki w Chyliczkach pod Warszawą. Kierownik placówki zwrócił się z prośbą o zakup łóżek polowych dla kobiet ciężarnych, które w najbliższych dniach dotrą z Ukrainy.
Łóżko ma być bezpieczne i komfortowe dla kobiet w tym wyjątkowym stanie. Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość zakupu takiego łóżka jako klasa/grupa lub osoba indywidualna lub chciałby przekazać pieniądze na ten cel proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O misji Domu można przeczytać na stronie.