W tym roku nasz letni obóz „Lato na Mazurach 2022“ odbędzie się w pięknym miejscu na pograniczu Warmii i Mazur nad jeziorem Pluszne w ośrodku wypoczynkowym „Waszeta“.

Termin: 25 czerwca do 5 lipca.

Wiek: Dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Cena: 2850 zł.

W programie: treningi sztuk walki (prowadzone przeze mnie), wycieczki piesze i rowerowe (jak zwykle lideruje im Pan Michał), pływanie łodzią motorową (zabieramy ze sobą własną), wspinaczka po drzewach (zaproszony na tę okazję instruktor wspinaczki), warsztaty rękodzieła „zrób to sam“, sekcja gier planszowych (prowadzona przez młodą kadrę), ognisko, dyskoteka, kąpiele w jeziorze i jeszcze kilka innych wydarzeń.

Cena obejmuje: dojazd busem na miejsce obozu (możliwy powrót transportem zorganizowanym za dopłatą 100 zł) zakwaterowanie i wyżywienie (trzy posiłki dziennie), całodobową opiekę wychowawców, realizację programu, materiały warsztatowe, transport rowerów, ubezpieczenie NNW.

Spotkanie przedobozowe: 26 maja, godz. 17.00, miejsce do ustalenia.

Płatności: I rata 1000 zł płatna do końca kwietnia, II rata 1850 zł płatna do końca maja 2022 r.

Uwaga: Uczestnicy obozu zabierają ze sobą swoje własne rowery (pojadą z nami specjalnym transportem)

Zapraszam, Wojciech Jeż

Więcej informacji: Lato na mazurach