Z wielką przyjemnością przedstawiamy wyniki tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu języka angielskiego The Big Challenge.

W kategorii Level 1:
I miejsce w klasyfikacji Szkolnej i jednocześnie III miejsce w klasyfikacji Regionalnej tytuł laureata III miejsca zdobył Algirdas Romanowski-Ruplys (klasa 5).

W kategorii Level 2:
I miejsce w klasyfikacji Szkolnej i jednocześnie III miejsce w klasyfikacji Regionalnej tytuł laureata III miejsca zdobył Jeremi Kowalski (klasa 6).

W kategorii Level 3:
I miejsce w klasyfikacji Szkolnej i jednocześnie III miejsce w klasyfikacji Regionalnej tytuł laureata III miejsca zdobył Arunas Romanowski-Ruplys (klasa 7).

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów. Szczegółowe wyniki będą dostępne u wychowawców i u Pani Pauliny Rosser.