Dziś kończymy zbiórkę niezbędnych produktów i kompletujemy paczkę dla wybranej rodziny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dołożyli swoją "cegiełkę" do całej paczki. Pieniądze, które zebraliśmy do puszek przeznaczymy na zakup produktów z listy potrzeb rodziny, których nie udało się zebrać podczas zbiórki.

Następnie czeka nas spakowanie wszystkiego w poręczne kartony, oznakowanie i przekazanie ich do magazynu Szlachetnej Paczki!

Dziękujemy LOCO Nieruchomości za zaproszenie nas do wspólnego tworzenia Paczki i mamy nadzieję, że zebrane rzeczy ułatwią nieco codzienne życie Pani Ewie oraz Oliwce.