W styczniu wybraliśmy się na lekcję poza "mury" naszej szkoły - na lotnisko Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach programu "Lotek" spotkaliśmy się z prowadzącymi, którzy wyjaśnili dzieciom jak należy planować pakowanie walizek pod kątem przedmiotów dozwolonych w bagażu podręcznym, jakie zasady obowiązują przy lataniu ze swoim ukochanym zwierzakiem oraz jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują na lotnisku. Dzieci w trakcie wycieczki mogły przejść kontrolę bezpieczeństwa i obserwować odlatujące i lądujące samoloty. Odwiedziliśmy też siedzibę Polskich Linii Lotniczych LOT na lotnisku.

Z pewnością te zajęcia na długo zapadną w naszej pamięci!

Zobaczcie jak wyglądały zajęcia:

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.