Już w sobotę 20-ego lutego rusza kolejna edycja niezwykle ciekawego cyklu "Poranki filozoficzne w Polskim". Są to zajęcia, który w sposób przystępny dla dzieci porusza tematy, które je zastanawiają i poruszają do - jak nazwa wskazuje - filozofowania.

Jak opis na stronie mówi:

"Wspólnie z Joanną Wągiel z Pracowni Filozoficznej EUREKA będziemy zadawać trudne pytania i szukać na nie odpowiedzi. Podniesiemy umiejętność koncentracji, zdolność analitycznego myślenia, rozwiniemy predyspozycje społeczne i ciekawość świata. Będziemy uczyć się bawiąc. Będziemy filozofować!"

Grupy są podzielone wiekowo.

Dla dzieci w wieku 6-8 lat warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00 i w tej grupie jeszcze nie jest wprowadzana "Karta Filozofa".

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, a cykl kończy się 18 czerwca uroczystym zakończeniem.

Wstęp na warsztaty - 12 zł/os.

Liczba miejsc ograniczona!

Jest również możliwość wykupienia karnetu na wszystkie spotkania - informacje w kasie Teatru Polskiego.

Rezerwacje przyjmuje Biuro Obsługi Widzów: Tel. 22 826 49 18, 22 826 61 64, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę Teatru Polskiego.

Źródło zdjęcia: Facebook Teatru Polskiego