W lutym Wynalazcy wybrali się na swoją pierwszą Białą Szkołę - czterodniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

Dzieci miały zaplanowane przeróżne zajęcia z animatorami oraz wycieczki w ciekawe i charakterystyczne miejsca związane z Górami Świętokrzyskimi.

Podczas zabaw z animatorką - czarownicą poznaliśmy legendy i baśnie związane z Łysą Góra i Sabatem Czarownic. Odwiedziliśmy też Wioskę Świętego Mikołaja i świętokrzyską Osadę Średniowieczną.

Nie zabrakło też programu sportowego: trenerzy judo pokazali nam wiele nowych technik, jeździliśmy też na nartach i pływaliśmy w basenie.

Wycieczka jak najbardziej udana!