Pierwszego dnia wiosny odwiedziła nas Pani Sonia Bohosiewicz i miała dla nas przygotowaną nietypową niespodziankę. Ubraliśmy kurtki, czapki i szaliki - bo choć pierwszy dzień wiosny, to było wciąż chłodno - i wyruszyliśmy na podchody po EkoParku!

Pierwszym zadaniem było wiosenne przebranie, a kolejnym była próba wypicia kwaśnego soku. Odwiedziliśmy kilka restauracji i sklepów zlokalizowanych w EkoParku na Białym Kamieniu w okolicy naszej szkoły MyVinci School na Mokotowie i w każdym z nich mieliśmy zadanie do wykonania.

Dzięki połączeniu sił udało nam się wykonać wszystkie zadania! Taki dzień to prawdziwa przygoda! :)