Dołączamy do akcji Tydzień bez Monitora!

Tydzień bez Monitora to ogólnopolska akcja podczas której w naszej placówce będziemy namawiać dzieci i rodziców do powstrzymania z korzystania z cyfrowej rozrywki na czas 7 dni na rzecz doświadczania radości życia w "realu". Zamiast oglądania telewizji, surfowania po sieci czy korzystania z aplikacji i gier wideo, będziemy promować czytanie książek, granie w gry planszowe i towarzyskie, rysowanie i tworzenie własnych projektów.

Jak piszą pomysłodawcy:

"Tydzień bez Monitora to doskonała okazja, aby zwiększyć naszą niezależność od rozrywki cyfrowej, w tym telewizji, gier wideo, smartfonów, tabletów i komputerów. Jest to szansa dla dzieci i dorosłych do ponownego połączenia się z otaczającym ich światem, zadbania o relacje rodzinne i aktywnego spędzania czasu wolnego."

Szczegóły akcji i podpowiedzi, jak wykorzystać czas pozyskany dzięki odstawieniu urządzeń cyfrowych znajdziecie na stronie organizatora: http://bezmonitora.klubrodzica.com/

Zachęcamy do udziału w akcji!