Miło nam poinformować, że znaleźliśmy odpowiedni budynek na naszą szkołę MyVinci School na Dolnym Mokotowie.

Budynek w nowej lokalizacji jest większy, ma swój wydzielony teren zielony, jak również salę do ćwiczeń, także do użytku jako sala widowiskowa!

Nowa lokalizacja znajduje się na Dolnym Mokotowie - ul. Czerska 14 w okolicach ulicy Gagarina. Mamy do dyspozycji ponad 1100m2 przestrzeni - w tym wysoką na ponad 4,5 m salę gimnastyczno-widowiskową (ok 150m2 powierzchni). Na tyłach budynku znajdzie się plac zabaw i przestrzeń rekreacyjno-sportowa.

Do nowego budynku przeniesiona zostanie szkoła tak, aby w wygodnych warunkach pomieścić naszych uczniów.

Dodatkowo w tej samej lokalizacji zostanie otwarte dodatkowe przedszkole - oddział anglojęzyczny realizujący program MyVinci. Aktualnie trwa nabór do przedszkola przy ul. Czerskiej.

Aktualnie w budynku prowadzony jest remont i przystosowanie budynku na cele oświatowe. Mając na uwadze konieczność dokonania odbiorów technicznych nie jesteśmy w stanie zagwarantować konkretnej daty, ale prowadzimy działania zmierzające do oddania nieruchomości do użytkowania najszybciej jak się da. Do czasu otwarcia budynku przy ul. Czerskiej wszystkie zajęcia będą odbywać się w lokalach przy ulicy Biały Kamień 7.

W związku z możliwością przyjęcia większej ilości dzieci do naszej szkoły, ogłaszamy równocześnie nabór do klas 0-II oraz przedszkola anglojęzycznego. Rekrutacja odbywa się zgodnie z zasadami przedstawionymi w dziale Rekrutacja

Szczegółowych informacji udzieli Pani Katarzyna Eljasz, Dyrektor naszych placówek.

MyVinci School & Preschool
Lokalizacja
Czerska 14
00-732 Warszawa, Polska

 

(+48) 533-334-541
(+48) 533-334-542
sekretariat@myvinci.edu.pl

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową widniejącą w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 127 SPN.

Przydatne linki:

Kalendarz wydarzeń szkolnych
E-Dziennik
Kontakt

Akredytacja:

MyVinci School jest oficjalnie zarejestrowaną placówką Cambridge International School.