Szalone Dni Muzyki już niebawem!

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23 - 25 września, a poświęcona będzie tematyce natury.

Przez 3 dni trwania Festiwalu, krótkie koncerty odbywają się w kilku salach jednocześnie, a całe otoczenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej zamieni się w miejsce inspirowane naturą.

Podczas koncertów zostaną zaprezentowane takie utwory, jak np. Święto wiosny Igora Strawińskiego, Poranek z suity Peer Gynt Edvarda Griega, Sonatę księżycową Ludwiga van Beethovena, Suita z baletu Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego, czy Walc kwiatów z baletu Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego.

Również w tym roku swój kącik w programie będzie miała Smykofonia - z bogatą oferta koncertów w sobotę oraz niedzielę na sali Leśnej. Sprzedaż biletów już ruszyła!

Bilety na koncerty w cenie 8 zł, 12 zł i 15 zł można kupić na stronie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Festiwalu i wybraniu najciekawszych koncertów! Po więcej informacji zapraszamy na stronę Szalonych Dni Muzyki!