Niedawno uczniowie naszej szkoły, wspólnie z dziećmi z oddziałów przedszkolnych MyVinci Preschool, odwiedzili Bombkolandię.

Dzieci miały audiencję u Świętego Mikołaja, przedstawiły mu swoje tegoroczne zasługi i napisały listy z życzeniami na tegoroczne święta.

Podczas warsztatów z ozdabiania bombek pomocne Skrzaty wyjaśniały dzieciom jak obchodzić się z delikatnym materiałem, jakim jest szklana bombka.

Dużą atrakcją była możliwość obserwacji Skrzata przy pracy podczas produkcji szklanych bombek. Każdy mógł stworzyć swoją własną unikalną bombkę, dmuchając w rurkę, z której powstawała bombka!

Na koniec wycieczki był czas na sesję zdjęciową z Mikołajem, jak również w saniach, z reniferem i wszystkimi innymi świątecznymi ozdobami.

Cały dzień był bardzo intensywny, ale dzieci wróciły szczęśliwe i bogatsze o nową wiedzę!